Sn. Süleyman ÖZER' i yeni görevinden dolayı tebrik ederiz.

Derneğimize 16 yıl bir fiil hizmet etmiş, 10 yıl başkanlığını yapmış Haysiyet Divanı üyemiz Sn. Süleyman ÖZER Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı' na seçilmiştir. Yeni görevinden duyduğumuz gurur ile kendisine başarılar diler, tebrik ederiz.

Psikiyatri Uzmanı Dr. Mükerrem Güven'in Stres Yönetimi eğitimi

Anadolu Hastanesi Lara, Psikiyatri Uzmanı Dr. Mükerrem Güven'in Stres Yönetimi eğitimini 29 Mart'ta Ramada otelde sigortacı meslektaşlarımızın da katıldığı konferans ile tamamladık.

ANSAD Kokteyl: 29 mart 2016 Salı Ramada Otel

"Sektördeki Son Gelişmeler" konulu organizasyon kokteylindeyiz.

Üyelerimizden Haberler

Duyurular

Değerli Üyemiz, Derneğimizin tüzüğü gereği 2 yılda bir Ocak ayında yapılması gereken olağan genel kurulu 5 Ocak 2017 Perşembe günü Dernek Merkezimiz Liman Mahallesi Barış Manço Caddesi Mimsa Sitesi M Blok Daire 2 Konyaaltı / Antalya adresinde... Devamı

...............................................

RS Servis'ten yeni yıla yeni bir başlangıç

RS Servis yeni yılda yeni adresinde hizmet verecek. Genel müdürlük binasını Yenibosna'da yeni adresine taşıyan RS Servis, yeni yıla yeni bir başlangıç yapacak.

Mini onarım, mobil parça onarımı ve hasar onarımı konusunda etkili ve verimli hizmet veren RS Servis, Genel Müdürlük ve Yenibosna servisini yeni adresine taşıdı. Daha kaliteli hizmet verebilmek adına adres değişikliğine giden RS Servis, bugün itibarıyla yeni adresinde hizmet vermeye başlayacak.

31 Aralık 2015 tarihi itibarıyla RS Servis, yeni yıla yeni bir başlangıç yapmış olacak.


Sompo Japan Sigorta,  1400’den fazla acentesiyle daha yüksek ölçekli işbirliği yapabilmek için geliştirdiği Satış Yönetim Sistemi ile Japonya’da düzenlenen yarışmada ödül aldı.

Sompo Japan Sigorta, acente satış yönetimi faaliyetlerini düzenleyen otomasyon sistemi projesiyle Japonya’da düzenlenen proje yarışmasında birinci oldu.

Satış Yönetim Sistemi adı verilen bu proje, şirketin ürün yönetimi, iş zekası, acenteler satış ve web teknolojileri departmanlarını bir araya getirdi. Sompo Japan Nipponkoa tarafından dünyadaki tüm Sompo şirketleri arasında düzenlenen yarışmada birinci gelen Satış Yönetim Sistemi’ni geliştiren ekip, ödülünü Sompo Japan Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Shinobu Arimoto’nun elinden aldı.


Sponsor Firmalarımız

turgut oto nosa insaat

karakaya oto

Derneğimizden Haberler

Psikiyatri Uzmanı Dr. Mükerrem Güven'in Stres Yönetimi eğitimi

Anadolu Hastanesi Lara, Psikiyatri Uzmanı Dr. Mükerrem Güven'in Stres Yönetimi eğitimini 29 Mart'ta Ramada otelde sigort...

10. ANSAD Bowling Turnuvası ödül töreni

Bu yıl 10.'su yapılan ANSAD Bowling Turnuvası Ödül töreni   Bu yıl 10.'su yapılan ANSAD Bowling Turnuvası Ödül töreni SAİK Başkanı Hü...

ANSAD, TOBB' da düzenlenen STK istişare toplantısına katıldı.

ANSAD, TOBB' da düzenlenen STK istişare toplantısına katıldı. ...

Yeni Yönetim Kurulu Üyelerimiz

ANSAD Yönetim kuruluna yedeklerden seçilen Mehtap Taşkıran, Nesibe Yıldız ve Özgür Teber, yönetim kurulu üyesi oldu....

Sektörden Haberler

Anadolu Sigorta' dan hasarda bir ilk

Anadolu Sigorta, müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesini daha da artırmaya yönelik yenilikçi yatırımlarını ara verme...

Anadolu Sigorta' ya 4 ödül birden

Anadolu Sigorta, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından düzenlenen ve dünyanın en saygın yarışmalarından bi...

3. Havaalanını Sompo Japan sigortaladı

Dünyanın en büyük çaplı projeleri arasında yer alan ve tamamlandığında altı ayrı pist ile yılda 150 milyon yolcuy...

Sompo Japan Sigorta’ya Japonya’dan ödül

Sompo Japan Sigorta,  1400’den fazla acentesiyle daha yüksek ölçekli işbirliği yapabilmek için geliş...

Anadolu Sigorta, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından düzenlenen ve dünyanın en saygın yarışmalarından biri olan, faaliyet raporlarının değerlendirildiği '2014 Vision Awards'da 'Sigorta' kategorisinde Platin Ödül aldı. Bu sene 13'üncüsü düzenlenen ve 20'nin üzerinde ülkeden bine yakın başvurunun gerçekleştiği LACP'de Anadolu Sigorta, ayrıca 'Finansal Hizmetler' kategorisinde de Gümüş Ödül'e layık görüldü. Anadolu Sigorta'nın 2014 yılı Faaliyet Raporu, aynı zamanda yarışmaya katılan tüm raporlar arasında En Yaratıcı Raporlar (Most Creative) dalında tüm dünya sıralamasında Altın Ödül alırken; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Bölgesi'nde de Platin Ödül'e hak kazandı.

Anadolu Sigorta'nın Tayburn tarafından şirketin yeni ofisinden fotoğraflarla hazırlanan ve 90 yıllık tarihinden kilometre taşlarına yer veren 2014 yılı Faaliyet Raporu, yapılan değerlendirmede 100 üzerinden 99 puan aldı. Rapor, kendi sektöründe yarışmaya katılan en iyi faaliyet raporlarından birisi olarak değerlendirilirken; "Kapak Tasarımı", "Hissedarlara Mesaj", "Raporun Anlatımı", "Finansal Raporlar", "Yaratıcılık" ve "Mesajların Yalınlığı" başlıklarından 10 tam puan, "Verilere Erişilebilirlik" başlığından ise 10 üzerinden 9 puan aldı.

Ülken: "Ödüller başarımızı taçlandırıyor"

Konuyla ilgili açıklama yapan Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken, böylesine değerli bir ödül programından dört ödül birden kazanmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ülken, şöyle konuştu: "Şirketimiz son yıllarda çok önemli ödüllere layık görülmekte ve çok önemli araştırmalarda oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir. Aldığımız bu birbirinden değerli ödüller hem başarımızı taçlandırıyor hem de daha iyisini yapma yolunda bizi yüreklendiriyor. Anadolu Sigorta olarak 90 yıldır doğduğumuz ve büyüdüğümüz topraklara hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. 90. yılımızda aldığımız bu dört ödül bizim için son derece gurur verici. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum."

Anadolu Sigorta, geçtiğimiz yıl 2013 yılı Faaliyet Raporu ile de Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi'nde, En Yaratıcı Raporlar (Most Creative) dalında Onur ödülü alırken; kendi sektöründeki mükemmelliği alanındaki değerlendirmede de Gümüş Ödül'e layık görülmüştü.

Anadolu Sigorta'nın ödül alan 2014 Faaliyet Raporu'na www.anadolusigorta.com.tr adresinden ulaşılabilir.

CB Login

Üye Girişi