• ansad@ansad.org.tr
  • +90 532 287 13 70

Başkanımızdan Mesaj

Kıymetli meslektaşlarım,

   20/01/2015 tarihinde Porto Bello Otel de yapmış olduğumuz ANSAD Olağan Genel  Kurulu ile   yeni yönetim kurulumuzu oluşturduk. Bizlere gösterdiğiniz  güven ve destekten dolayı teşekkür ederiz. Yönetim Kurulu olarak bu onurlu göreve layık olmaya çalışacağız.

   ANSAD Türk Sigorta sektörünün lokomotif organlarından biridir. Antalya Sigorta camiasını bütün olarak kucaklayarak, sektörün  çatısını oluşturmuş ve yıllardır sektörün yerel ve ülke bazında pek çok sorununun çözümünde kilit rol oynamıştır. Derneğimizin kuruluşundan bu yana, görev alan değerli meslektaşlarımız, Atso Meslek komitesi, Tüsaf  ve Saik olmak üzere Sektöre hizmet eden kurumlarda önemli görevlere gelerek Ansad’a ve sektöre desteklerini devam ettirmektedir.

   Derneğimizin  en güçlü yanı olan süreklilik ve aidiyet duygusu bizlere gittikçe artan bir tecrübe ve deneyimin ışığında yol alma imkanı tanımaktadır.  Eski dönem başkanımız Sayın Süleyman Özer her türlü bilgi birikimiyle mentörümüz olarak yanımızda olacağını belirtmiştir, onun nezdinde bütün eski dönem başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyoruz.

   Şu anda derneğimiz içinden çıkmış ve hala görevde olan7 kişi Atso’da, 3 kişi Tüsaf ta ve3 kişi  Sektör Meclisinde görev almaktadır. Saik’te Süleyman Özer Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Bu da gösteriyor ki Ansad, içinden güçlü liderlerin çıktığı, sektöre yön veren kemik derneklerden biridir. Bütün görev alan meslektaşlarımız bizi, Türk Sigorta Sektörünün dinamik yapısı içinde, sorunlara, çözümlere, çözüm yollarına dahil eden bir sistemde tutmaktadır.

   Gücümüzün bir olmaktan, süreklilikten ve kuruluştan bu yana her üyeden ayrı ayrı ve sürekli fayda görmekten geldiğinin farkında olarak, bu süreç içerisinde üzerimize düşen görevi layıkıyla yapacağımız konusunda inancımızı paylaşıyoruz.

   Amacımız siz üyelerimizin de dahil olduğu, katılımlı bir yönetim modeliyle şehrimizde ve Ülkemizde Sektör adına güzel işlere imza atabilmektir.

   Yönetim Kurulumuz adına saygılarımızı sunuyor ve başarılı bir dönem geçirmeyi diliyoruz.

                                                                                                                                                                                                                      ANSAD Yönetim Kurulu adına

                                                                                                                                                                                                                                  BAŞKAN  
                                                                                                                                                                                                                            İbrahim DÜZENLİ